Bugüne kadar ziyaretçi defterine bırakılmış 13 mesaj aşağıda listelenmiştir. Siz de ziyaretçi defterinde yayınlanmasını istediniz mesajları bize gönderebilirsiniz. Mesajlarınız site yönetimi tarafından onaylandıktan sonra sitemizde yayınlanacaktır.

Ziyaretçi Defterine Yeni Mesaj Gönder

 • mert Deniz (5.1.2016)
  Tecrübeleri olağanüstü , istanbul daki en iyi sürücü kursu olduğuna eminim , bire bir direksiyon dersi veren tek kurs , şiddetle tavsiye ederim dismail hoca bitanedir :)
 • Gül Hanım (hesap Uzmanı) (5.1.2016)
  Araba Kullanmayı Çok istiyordum ki hala çok hevesliyim artık rüyalarımda bile araba kullanmaya başlamıştım. En sonunda imkanlarım da müsait olunca hemen internet sitesinden araştırmaya başladım kartalda oturmama rağmen direk gözüme bu site çarptı ve incelemeye başladım. yorumlara baktım çoğunu okudum hep iyi ve güzel yorumlara denk geldim ve yazılmaya karar verdim birde stajyerlik dönemine girmeden kayıt olmak istiyordum. Aradım ve ismail bey ile görüştüm sağ olsun çok yardımcı oldu ve hemen kaydımı yaptırdım, derken dersler başladı ilk simülatör dersini aldım, sonra ilk direksiyon dersine eyüp hocam ile başladık ve kullandıkça her daim arabayı kullanmak istedim devamında yine oğuzhan ve suna hocayla ile 10 saatlik derslerim sona erdi ve Hocalarım açıklayıcı ve güzel bir anlatım ile bana her şeyin öğrettiler her konuda yardımcı oldular ve özellikle eyüp Hocam ile panik yapmaktan kurtulup relax olmayı birazda olsa başarabildiğimi hissediyorum. Bütün Hocalarıma çok çok teşekkür ederim. :)
 • Tuğçe Ç. Güzellik Uzmanı (5.1.2016)
  Araba kullanmayı bilmediğim için iyi eğitim alabileceğim bir kurs arıyordum, yorumlara bakarak tercih ettim. Ehliyet alacaklara öneririm. Öncelikle aysun hanımın güleryüzüyle karşılaması, bilgilendirmesi ile başladığımız kurs kayıt sonrasında, birbirinden değerli 4 hocadan da direksiyon dersi alma fırsatım oldu. sağolsunlar. Verilen derslerde sınavı geç yeter değil trafikte araba kullanabilecek seviyede olmanız için anlayışla özveri ile ders veriyorlar, Ayrıca birçok direksiyon dersine girdiğim eyüp Hocaya direksiyon sınavlarınada beraber girdiğimiz tüm yardımlarına teşekkür ederim. Tüm hocalar gerek teorik sınav kursu olsun gerekse direksiyon dersleri olsun çok iyiler öğretmeyi seviyor, bıkmadan yardımcı oluyorlar. Sayenizde hiç araba kullanmamış birisi olarak ehliyetimi aldım. hocalarına ve güleryüzlü personeline buradan teşekkürlerimi iletirim.
 • Fatma Y. (5.1.2016)
  Ozel direksiyon dersi aldim ve çok memnun kaldim ehliyeti aldigim yerde bile bu kadar ilgili olmadilar hiç düşünmeden tercih edebilirsiniz
 • Ahmet Deniz (5.1.2016)
  İnternetten araştırıp bulduğum ve yorumlar vasıtası ile özel direksiyon dersi aldığım bir kurumdur.Daha öncesinde trafiğe hiç çıkmamış olmama rağmen sabırla ve anlayışla iyi bir eğitim veren direksiyon hocama teşekkürü bir borç bilirim.İyi çalışmalar.
 • Ahmet çolak (4.1.2016)
  Sürücü kursu ve ismail hoca, Sizleri hiç unutmayacağım, iyiki varsınız, Bir arkadaşım özel ders almamı önermişti peki nereden dediğimde hiç düşünmeden sizi önerdi ileri sürüş teknikleri hocası profesyonel beyefendi bir insan ilk derste eksiklerimi gördüm sonrası 5 günde tam araç kullanır oldum.
 • metin (4.1.2016)
  Derse başladığımda ben de henüz hiç direksiyon başına oturmamıştım. Üstelik manuel arabayı bilmiyordum. Debriyaj nedir, vites nasıl değiştirilir, bütün bunlara yabancıydım. Ehliyeti düz vites arabayla almam gerektiğini biliyordum ve bu düşünce beni araba kullanmaya başlamaktan soğutuyor ve biraz da korkutuyordu. Ne yalan söyleyeyim, Eyüp hoca'nın emekleri sağolsun, şu an ilk arabamı gerçekten düz vites almakta kararlıyım. Kullanmayı öğrenmekten öte, ben bu işten keyif aldım. Eyüp hocam teşekkürler...
 • Yasemin Yılmaz (4.1.2016)
  Direksiyon Kursu'na katkıları ve vermiş oldukları kaliteli eğitim dolayısı ile teşekkür ederim. Sınavı ilk seferinde geçmemde özellikle hocalarının katkısı çok büyüktür. Oğuzhan hoca ve Eyüp hocaya tekrardan çok teşekkürler.
 • Demet Şahin (4.1.2016)
  Şişli İlçesinde kurumsal çalışan tek direksiyon kursu bence. sürücü kursuna ehliyetimi almam sürecinde göstermiş oldukları ilgi ve yardımlarından dolayı çok teşekkür ederim. Özellikle yönetici kadrosu gerekse öğretmen kodrosu olarak ehliyetinizi almak isteyenlerin istanbuldaki tek adresi.
 • Nihal T. (4.1.2016)
  Internetten arastirmam sonucu buldugum yorumlara güvenerek gittiğim maltepe akademi sonsuz tesekkurler Tüm güzel yorumları hakeden bir kurum. Özellikle girdigim eğitimde profesyonelliği ve kendine güven duygumu tekrar yerine getirmemi sağlayan cihan hocaya sonsuz saygılar.
İlk Geri 1 2 İleri Son