direksiyon dersi
direksiyondersi|direksiyon,ehliyet|motor eğitimi|sürüş eğitimi,sürüş teknikleri|direksiyon eğitimi|direksiyon, iletişim
»Direksiyon Eğitimi -Özel direksiyoneğitimi Programı

UZMAN Direksiyon Eğitimcilerinden  Direksiyon Dersi Eğitimi Alınız. HAYATTA KALMAYI ÖĞRENİN...!

»Direksiyon eğitimi Ders Saatleri : Her gün sabah 07:00 ile akşam 23:00 rası direksiyoneğitimi verilmektedir.. Ders saatiniz direksiyona oturduğunuz andan itibaren başlar.

 »Direksiyon eğitimi Ders Saat Ücreti : 1 Ders 40 dakikadır 15 dakika dinlenme molası (derse tabi değildir) 1 günde en az 2 ders eğitim verilir. Bir direksiyon eğitimi 2 saatten ibarettir.(2*45 dk şeklinde)
»Eğitim esnasında meydana gelebilecek hasar ve trafik cezalarını eğitim aldığınız kurum ödeyecektir.
»Kullanıcı çıkabilecek sorunlardan asla sorumlu tutulmaz.
»Geri ve Park sorunu eğitimlerden sonra bitecektir..
»Teknik bir sürüş eğitimi ile 6-7 günde (her trafik ortamında)araç kullanabileceksiniz.

»Paket Programlar uygulanabilir..5-10-15-20 Saat Direksiyon Eğitimi Programı
»Bay ve bayan öğretmenlerle  araba kullanma(direksiyoneğitimi) süresi Öğrenme kişiye değişkendir. İilk derse çıktıktan sonra eksiklerinize bakarak eğitim sürenize karar verilir.Tavsiyemiz 10 derslik paket programdır.

AKICI TRAFİKTE ÖZEL DİREKSİYON EĞİTİMİ;

Direksiyon Eğitimi

1.gün-direksiyoneğitimi: Bu Ders Trafiğe kapalı alanda veya az olan yerlerde başlayarak  aracı tanıma(vitesler,koltuk ayarları,oturuş şekli,el freni,pedallar),teorik bilgiden sonra kalkış ve duruşlar,direksiyon tutuş ve direksiyon çevirme şekilleri gösterilmektedir.Duruma ve reflekslerine göre akıcı trafiğe ilk derste dahil olunmaktadır (Bu derste 1.ve 2. vites kullanılmaktadır.)


Sürücü Eğitimi2.gün-direksiyoneğitimi : Kalkış ve duruşların tekrarı,akan trafikte eğitim sırasında aynı zamanda teorik bilgilerle eğitim desteklenmekte.Ayrıca akan trafikte uygulanarak 3.vites kullanılmaktadır.


3.gün-direksiyoneğitimi :1 ve 2. derslerin tekrarı ,ayrıca bu dersten itibaren trafiğin yoğun yerlerine girilerek güzergah fark etmeksizin İstanbul'un her yerine gidilmektedir.

 
4.gün-direksiyoneğitimi: Park çalışması, rampada kalkış ve şerit değiştirmeler, dönüşlerin tekrarı, ayrıca gerek görüldüğünde 4 vites kullanılacaktır.


5.gün-direksiyoneğitimi: Kavşaklara giriş ve dönel kavşaklarda dönüş yapma, ayrıca dar alanlarda geçiş ve dönüş yapma . Bu derste sürücü adayının isteği üzerine, sıkça kullanacağı güzergâh varsa söz konusu güzergâhı kullanarak böylece o güzergâhta da pratik yapma şansını bulacaktır.


6.gün-direksiyoneğitimi: Genel tekrar ve sürücü adayı hangi konuda zayıfsa söz konusu konunun tekrarı yapılmaktadır.Ayrıca  çevre yoluna girerek 5. vites kullanılacaktır.

NOT:ekstra eğitim almak isteyenlere,profesyonel sürüş seviyesine kadar eğitim verilmektedir.
Sayfa İçeriği:Direksiyon Eğitimi, Sürücü Eğitimi,Araba Eğitimi,Otomobil Eğitimi,Araç Eğitim,Ehliyet Eğitimi,Oto Eğitim,Ders, Eğitim,Ucuz Eğitim,Eğitim ücreti,Aday Eğitimi,Eğitim Adresleri,Şehiriçi Eğitim,Özel Eğitim,Direksiyon Eğitimi oyunu, Direksiyon Eğitimi oyunları, Direksiyon Eğitimi oyun oyna, Direksiyon Eğitimi oyna,Direksiyon Ders Eğitimi,Ders, Eğitim, Egitim, Egitimi,ozel direksiyon egitimi, ozel sürücü eğitimi,direksiyon eğitimcisi,Oto Eğitimi,Araba Eğitimi,Otomobil Eğitimi,Araç Eğitimi,Ders,eğitim,direksiyon eğitim dersleri.istanbul direksiyon eğitimi.
Sürücü Eğitim Merkezi - Kaliteli Ve Teknik Eğitimin Adresi
 
direksiyon dersi