direksiyon dersi
direksiyondersi|direksiyon,ehliyet|motor eğitimi|sürüş eğitimi,sürüş teknikleri|direksiyon eğitimi|direksiyon, iletişim
» Özel Direksiyon dersi fiyatları-Direksiyon Dersi Fiyatları
UZMAN Direksiyon Eğitimcilerinden  Direksiyon Dersi Alın.

direksiyon»Dersler günün her saatinde olup, ders saatlerini siz belirliyorsunuz. 
»Ayrıca bir ders 2 saattir..
Bu direksiyon dersi eğitimleri esnasında meydana gelebilecek hasar ve cezalar direksiyon dersi aldığınız kurum tarafından karşılanır..
»Kullanıcı çıkabilecek sorunlardan asla sorumlu tutulmaz.
»Park yapamıyorsanız, sorununuz çözülür..

»BAY - BAYAN ÖĞRETMENLERLE AKICI TRAFİKTE ÖZEL DİREKSİYON DERSİ;

 -Özel Direksiyon dersi RANDEVU : Direksiyon dersi almak için sizin istediğiniz gün ve saatlerde önceden randevu alarak işlerinizi aksatmadan eğitim alabilirsiniz.

-Özel Direksiyon dersi DERS SAATLERİ : Her gün sabah 07:00 ile akşam 22:30 a kadar direksiyon eğitimi verilmektedir.Bu saatler arasında size uygun zamanı seçip bize bildirmeniz yeterlidir.

 -Özel Direksiyon dersi ÜCRET(Fiyatlar) : Bir saat direksiyon dersi eğitim ücreti TL. Ücretlere öğretmenlerin direksiyon dersi saat ücreti , Yakıt fiyatı ve eğitim esnasında meydana gelebilecek hasar ve trafik cezaları fiyatlara dahildir.

-Özel Direksiyon dersi EĞİTİM GÜZERGAHI: Direksiyon eğitimi yapılacak güzergah istanbul trafiğinin yoğun olduğu bölgelerde eğitim verilir.Sık kullandığınız güzergahta Direksiyondersi eğitimi verilir. Örneğin eviniz ile iş yeriniz arasında direksiyon dersi alabilirsiniz.

-Özel Direksiyon dersi EĞİTİM ARACI : Eğitim araçları genellikle  toyota,opel,Hyundai Ve Palio dur.

 -Özel Direksiyon dersi NE KADAR SÜREDE ÖĞRENİLİR : Yaklaşık  olarak on saatlik(10) direksiyon dersi alarak trafiğe çıkacak hale gelirsiniz. Bundan sonra sizin yapacağınız kendi aracınızla sürekli pratik yaparak kendinizi geliştirmek.

 -Özel Direksiyon dersi DİREKSİYON EĞİTİM VEREN ÖĞRETMENLER : Direksiyon eğitimi veren öğretmenler  bu konuda oldukca büyük tecrübeye sahiptirler ve bütün direksiyon öğretmenleri  Milli Eğitim Bakanlığı tarafından verilen Direksiyon Usta Öğreticilik belgelerine sahiptirler.

 -Özel DİREKSİYON EĞİTİMİNİNİN AMACI : Trafiğe çıkan sürücünün kendisinin ve başkalarının can ve mal güvenliğini tehlikeye atmaması ve trafik kurallarına uyan bilinçli sürücüler yetiştirmektir.

Sürücü adaylarını alacağımız ve çalışacağımız bölgelerden sadece birkaçı;

*şişli*sarıyer*beyoğlu*kadıköy*beşiktaş*taksim*fatih*eminönü*bakırköy*bostancı
*üsküdar *bahçelievler*yeşilköy*etiler*zeytinburnu*ataköy*çekmece*maltepe*beykoz

 
NOT: Sürücü belgesi almak isteyenlerin sürücü kursuna kayıtları tarafımızca yapılıp,direksiyon dersi verilmektedir.dir
Sayfa İçeriği: Direksiyon dersi fiyatları,ücretleri,fiyat,ücret,fiat, özel direksiyon dersi fiyatlar, özel ders ücretler, özel ders verenler, özel ders veren bay, bayan, özel ders sitesi, özel ders ilanları, özel ders ilanı, özel ders ihtiyacı, özel ders sitesi, özel ders siteleri, özel Direksiyon Eğitimi, İstanbul direksiyon dersi, özel direksiyon dersleri, ozel direksiyon dersi, özel direksiyon hocası, istanbul avrupa yakası özel direksiyon dersi, ucuz, ekonomik, uygun, fiyat, fiyatı, fiyatları, ücreti, ücret, ücretleri, profesyonel, kalite, kaliteli, adı, kuruluşu, kampanya, ehliyet dersi, deneyim, deneyimli, deneyimsiz, tecrübe, tecrübeli, eğitim merkezi, özel eğitim merkezi,özel direksiyon.
direksiyon dersi