Otomobil Eğitimi Ücreti : 1 Ders 50 dakikadır 10 dakika dinlenme molası (derse dahil değildir) 1 günde en az 2 ders eğitim verilir. Bir direksiyon eğitimi 2 saatten ibarettir.(2*45 dk şeklinde)
Eğitim esnasında meydana gelebilecek hasar ve trafik cezalarını eğitim aldığınız kurum ödeyecektir. Kullanıcı çıkabilecek sorunlardan asla sorumlu tutulmaz. Geri ve Park sorunu eğitimlerden sonra bitecektir.. Teknik bir sürüş eğitimi ile 6-7 günde (her trafik ortamında)araç kullanabileceksiniz.
Paket Programlar uygulanabilir..5-10-15-20 Saat Direksiyon Eğitimi Programı Bay ve bayan öğretmenlerle araba kullanma(direksiyoneğitimi) süresi Öğrenme kişiye değişkendir. İlk derse çıktıktan sonra eksiklerinize bakarak eğitim sürenize karar verilir.Tavsiyemiz 10 derslik paket programdır.
TRAFİKTE DİREKSİYON EĞİTİMİ

Sürüş eğitim programı

sürüş eğitimi ilk gün: Bu Ders Trafiğe kapalı alanda veya az olan yerlerde başlayarak aracı tanıma(vitesler,koltuk ayarları,oturuş şekli,el freni,pedallar),teorik bilgiden sonra kalkış ve duruşlar,direksiyon tutuş ve direksiyon çevirme şekilleri gösterilmektedir.Duruma ve reflekslerine göre akıcı trafiğe ilk derste dahil olunmaktadır (Bu derste 1.ve 2. vites kullanılmaktadır.)

sürüş eğitimi 2.gün Kalkış ve duruşların tekrarı,akan trafikte eğitim sırasında aynı zamanda teorik bilgilerle eğitim desteklenmekte.Ayrıca akan trafikte uygulanarak 3.vites kullanılmaktadır.

sürüş eğitimi 3.gün 1 ve 2. derslerin tekrarı ,ayrıca bu dersten itibaren trafiğin yoğun yerlerine girilerek güzergah fark etmeksizin İstanbul'un her yerine gidilmektedir.

sürüş eğitimi 4.gün Park çalışması, rampada kalkış ve şerit değiştirmeler, dönüşlerin tekrarı, ayrıca gerek görüldüğünde 4 vites kullanılacaktır.

sürüş eğitimi 5.gün Kavşaklara giriş ve dönel kavşaklarda dönüş yapma, ayrıca dar alanlarda geçiş ve dönüş yapma . Bu derste sürücü adayının isteği üzerine, sıkça kullanacağı güzergâh varsa söz konusu güzergâhı kullanarak böylece o güzergahta da pratik yapma şansını bulacaktır.

sürüş eğitimi son gün Tüm eğitimlerin tekrarı ve sürücü adayı hangi konuda zayıfsa söz konusu konunun tekrarı yapılmaktadır.Çevre yoluna girerek 5. vites kullanılacaktır.

NOT : Ekstra eğitim almak isteyenlere, profesyonel sürüş seviyesine kadar eğitim verilmektedir.

Sayfa İçeriği: Direksiyon Eğitimi, özel direksiyon eğitimi, direksiyon kursu eğitimi, sürücü eğitimi, özel direksiyon dersi eğitimleri, Direksiyon Eğitimi, Sürücü Eğitimi, Araba Eğitimi, Otomobil Eğitimi, Araç Eğitimi, Aday Eğitimi, Şehiriçi Eğitim, Özel Eğitim, Direksiyon Ders Eğitimi, ozel sürücü eğitimi ,direksiyon eğitimcisi, Araba Eğitimi, Otomobil Eğitimi, direksiyon eğitim dersleri, istanbul direksiyon eğitimi.

name="ctl00" method="post" action="Default.aspx?SayfaId=21" id="ctl00">