Bugüne kadar ziyaretçi defterine bırakılmış 16 mesaj aşağıda listelenmiştir. Siz de ziyaretçi defterinde yayınlanmasını istediniz mesajları bize gönderebilirsiniz. Mesajlarınız site yönetimi tarafından onaylandıktan sonra sitemizde yayınlanacaktır.

Ziyaretçi Defterine Yeni Mesaj Gönder

 • Yasemin Yılmaz (4.1.2016)
  Direksiyon Kursu'na katkıları ve vermiş oldukları kaliteli eğitim dolayısı ile teşekkür ederim. Sınavı ilk seferinde geçmemde özellikle hocalarının katkısı çok büyüktür. Oğuzhan hoca ve Eyüp hocaya tekrardan çok teşekkürler.
 • Demet Şahin (4.1.2016)
  Şişli İlçesinde kurumsal çalışan tek direksiyon kursu bence. sürücü kursuna ehliyetimi almam sürecinde göstermiş oldukları ilgi ve yardımlarından dolayı çok teşekkür ederim. Özellikle yönetici kadrosu gerekse öğretmen kodrosu olarak ehliyetinizi almak isteyenlerin istanbuldaki tek adresi.
 • Nihal T. (4.1.2016)
  Internetten arastirmam sonucu buldugum yorumlara güvenerek gittiğim maltepe akademi sonsuz tesekkurler Tüm güzel yorumları hakeden bir kurum. Özellikle girdigim eğitimde profesyonelliği ve kendine güven duygumu tekrar yerine getirmemi sağlayan cihan hocaya sonsuz saygılar.
 • Ali TK. iş güvenlik uzmanı (3.1.2016)
  Kesinlikle en doğru adresdesiniz. hanımlar bundan yaklaşık 1 sene önce aynı eğitimden ben de eğitim aldım. Şimdi uzun yola bile çıkıyorum. Hocam çok cesaretlendiriyor söyledikleri tek tek trafikte karşınıza çıkıyor evet şimdi şunu demişti. diyorsun:hem de teknik bir eğitim veriyorlar.Tekrar teşekkür ederim. Direksiyon geliştirme merkezi.herkese sizi tavsiye ediyorum
 • Aysu Ö. (3.1.2016)
  Yeni sürücü adayıyım sizi yaklaşık 1 aydir internetten takip ediyorum Süper eğitim veriyorsunuz. Ben tek başıma trafiğe çıkamıyordum ama suan 1 haftada trafikte arabamı kullandım. sizinle tanışmak güzeldi işinizde harikasiniz tekrar tebrik ederim.
 • Aslı Yılmaz (3.1.2016)
  Direklsiyon dersleri hızlı pratik ve güzeldi.kısa sürde öğrenedim ..hocalarımın hepsine teşekkür..tavsiye ederim...deneyin.
İlk Geri 1 2 İleri Son